Millisele ideele annaksid elluviimiseks kuni 10 000 eurot?

Otsime rahva lemmikut ideed! Vali järgneva viie idee seast oma lemmik ning hääleta ta Negavatti! 
 

Sundaze the Label image
0% (0 häält)
Meie eesmärgiks on loodussõbralike ja jätkusuutlike bikiinide ning rannaaksessuaaride disain ja tootmine. Soovime tootmiseks kasutada ära erinevate Eesti rõiva- ja bikiinibrändide tootmis- või laoülejääke ning vajadusel kaasata ümbertöödeldud plastikust valmistatud tekstiili. Samuti kasutaksime loodussõbralikku pakendust, silte jms detaile (ümbertöödeldud, biolagunev plastik või papp).
Tervislik rämpsuputka image
0% (0 häält)
Pakume mobiilse toiduputka teenust ning töötubasid kollektiividele/lastele/huvilistele toidujäätmete vähendamiseks, läbi kokakooli. Toiduputka visioon oleks teha toitu ainult sellest, mis on rämpsuks muutumas. Poodide viimase päeva kaubad, esindusliku välimuseta puu- ja juurviljad, putka eelmise päeva jäägid jne. Toiduputka saaks liikuda huvilistele lähedale ning pakkuda teenust ükskõik kus. Ettevõtte teiseks missiooniks on teha koolitusi noortele ja huvilistele sellest, kuidas köögis innovaatiliselt mõelda ning piiratud ressursidest valmistada maitsvaid ning tervislike sööke.
Timmi image
0% (0 häält)
Timmi on inimeselt-inimesele jagamisplatvorm, mis võimaldab kasutajatel üles laadida kodused tööriistad ning need välja rentida. Pane oma seisev tööriist raha teenima või leia kiiresti ja lihtsalt enda läheduses sobiv tööriist. Timmi muudab remondi- ja aiatööd aega ning raha säästvamaks.
Easy rent image
0% (0 häält)
Ideeks on luua keskkond, kus inimestel oleks võimalik pakkuda oma esemeid rendiks soovitud ajaks ja soovitud hinna eest ning teenusekasutajatel on omakorda võimalus neid esemeid rentida.
Vana mööbli ja puidu taaskasutamine image
0% (0 häält)
Idee sisuks on vana mööbli või kasutatud puidu taaskasutamine sellest uue mööbli tegemise näol. Näiteks vanast seinakapist saab heade tööriistade abil edukalt teha mitu öökappi või näiteks kirjutuslaua. Igas vanas kapis, voodis või lauas on kasvõi mõni väärtuslik detail mida saaks ära kasutada mõne teise laheda mööblieseme valmistamisel
TastEST image
0% (0 häält)
Meie idee on tulla turule Eesti esimese kuivkülmutatud toitude liiniga - tuua kosmonauditoit igapäevaellu! Sarnaseid tooted on suunatud hetkel tõsistele matkajatele, kuid meie toome selle just tavatarbijani ja seda isuärataval kujul. Meie toidud sisaldaksid nii juur- kui ka köögivilju ja peaaegu täissuuruses tükke nagu need oleksid ka restoranis või kodus. Meie toidud on täiesti säilitusainete ja keemia vabad, sest seda lihtsalt pole vaja!
Kokku: 0 häält.